İNSAN KAYNAKLARI

Çalışma arkadaşlarımızla birlikte başardık

Dünyanın bizi bir numaraya yerleştirmesi ile her çalışma arkadaşımız bu sorumluluğu omuzlarında hissetti. Her zaman daha iyisinin olduğunu düşünen ve duvarlar örmeyen bir düşünce biçimiyle yolumuza devam ediyoruz.

Eğitim ve Kişisel Gelişim

Bizimle çalışanlar kendisini geliştirmekten ve buna zaman ayıracağını söylemekten asla çekinmezler. Yavaş yavaş sürekli bir eğitim her zaman gereklidir. Neticede kısa vadeli düşünmeyiz.

İşe Alım Süreci

Çalışma arkadaşı ihtiyacı olması durumunda, İnsan Kaynakları Sorumlusu tarafından görevin gerektirdiği özellikler belirlenerek internet ve/veya LinkedIn ilanları aracılığı ile işe alım süreci başlatılır. Gelen başvurular değerlendirilerek adaylar ilgili yöneticilerin katıldığı mülakatlar ile değerlendirilir. Uygun bulunan arkadaşlar ile güzel birliktelikler başlar. Pozisyonların gerektirdiği yetkinliklerle birlikte aşağıda anılan özelliklere de sahip olmak, adaylardan ayrıca beklenmektedir.
Müşteri odaklılık
Takım çalışmasına yatkınlık
İletişim yeteneği
Öğrenme ve kendini geliştirme arzusu
İç motivasyon
Staj programları, gelecekte potansiyel çalışanlarımız olabilecek öğrencilere iş ortamını ve uluslararası şirket kültürümüzü tanıma fırsatı vererek kendilerine çalışma alanı seçimlerinde yol gösterme amacını taşımaktadır. İş / staj başvuruları için [email protected] veya [email protected] adreslerine CV bilgilerinin gönderilmesi gerekmektedir.

 - o -

Dünyanın en gelişmiş gaz pedalı tepkime sistemi. Pedal Commander