Pedal Commander Nedir
Ne Değildir?

Pedal Commander, gaz pedalındaki gecikmeleri ortadan kaldırarak gaz kelebeği tepkisini optimize eder. Araçlar genellikle standart koşullara göre tasarlanırken, Pedal Commander yazılımı sayesinde sürücüler daha hızlı ve duyarlı bir gaz tepkisi elde ederler.

Nedir?

Gaz Pedalındaki Gecikmeleri Ortadan Kaldırır ✔️
Engebeli Zeminde Daha Güçlü Çekiş Sağlar ✔️
Yokuş ve rampada kolay kalkış ✔️
Klima Kullanımındaki Hantallığı Ortadan Kaldırır ✔️

Ne Değildir?

Beyin yazılımı değildir ❌
Aracınızın gücünü artırmaz. ❌
Yokuş kalkış desteği değildir ❌
Yakıta etki etmez ❌

Daha fazla teknik bilgiye ihtiyacım var!

pedal commander

Pedal Commander, Aracınızın gerçek sınırlarını ve performansını keşfetmenizi sağlayan, gaz pedalınızdaki gecikmeyi ortadan kaldıran Dünya'nın En Gelişmiş Gaz Tepkime Cihazıdır.
Pedal Commander, elektronik bir gaz tepkime cihazı olmakla beraber, araçlarda sürüş deneyimini üst seviyelere çıkarabilmek için kullanıcının gaz pedalı tepkimesini yönetebilmesini sağlar.
Pedal Commander, sürücülere daha duyarlı gaz tepkimesi sunar. Araçlarda standart olarak ayarlanan gaz pedalı tepkisi, çoğu araçlarda yetersiz kalmaktadır ve sürüş deneyimini olumsuz etkilemektedir. Pedal Commander, sürücünün gaz pedalına bastığı anda motorun daha hızlı yanıt vermesini sağlarayarak daha hızlı hızlanma ve daha dinamik bir sürüş imkanı sunmaktadır.
Pedal Commander, genellikle standart araç kullanıcılarının yanısıra performans araçları, spor otomobiller, SUV'lar, 4x4 arazi araçları gibi daha seri, sportif ve keyifli bir sürüş deneyimine ihtiyaç duyan araç kullanıcıları tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir.

GAZ TEPKİ GECİKMESİ NEDİR?

Gaz tepki gecikmesi, bir araçta gaz pedalına basıldığında motorun tepki vermesi arasındaki zaman gecikmesini ifade eder. Yani, gaz pedalına basıldıktan sonra aracın hızlanmaya başlaması arasındaki zaman farkıdır. Gaz tepki gecikmesi, modern otomobillerde elektronik gaz pedalı ve elektronik kontrol ünitesi (ECU) tarafından kontrol edilen gaz enjeksiyon sistemlerinden kaynaklanabilir. Bu sistemler, sürüş koşullarına ve sürücünün taleplerine uygun olarak yakıt enjeksiyonunu ayarlar. Ancak, bu sistemlerde genellikle bir gecikme yaşanmaktadır. Özellikle daha büyük ve turbolu motorlarda veya ekonomi odaklı sürüş modlarında gaz tepki gecikmesi daha belirgin olabilir. Bu durumda, sürücünün gaz pedalına basmasıyla aracın hızlanması arasında bir zaman gecikmesi oluşur. Gaz tepki gecikmesi, sürüş deneyimini olumsuz etkileyebilir. Özellikle ani hızlanma gerektiren durumlarda veya hassas kontrol gerektiren sürüş koşullarında gecikme hissi sürücüyü rahatsız edebilir. Pedal Commander gibi gaz tepkime cihazları, bu gecikmeyi azaltarak veya ortadan kaldırarak aracın daha hızlı ve daha duyarlı tepki vermesini sağlar. Sürücü, gaz pedalına bastığı anda aracın daha hızlı bir şekilde hızlanmasını deneyimler. Böylece sürüş kontrolü artar ve daha dinamik bir sürüş sağlanır.

Gaz pedalınızın altındaki gizli gücü keşfedin!

"Pedal Commander kullanıcılarının mutlu olmasının en büyük sebebi otomobillerinin daha seri olması.Pedal Commander sayesinde otomobiliniz hantallıktan kurtulur ve daha seri kullanabilirsiniz."

Doğrulanmış Kullanıcı Yorumlarını Okuyun.
×

Uzman yardımı olmadan sadece 3 dakikada tak ve kullan!

  • ✔️ Gaz pedalı soketini bulun (montaj videosundan destek alabilirsiniz).
  • ✔️ Soketi gaz pedalınızdan çıkarın.
  • ✔️ Pedal Commander’ın soket girişi ile aracınızın gaz pedalındaki soket girişini birleştirin.
Pedal Commander'ı Aracıma Nasıl Takarım?

1 Araç 1 cihaz 36 farklı his!

4 Ana ve 9 Ara Mod Olmak Üzere 36 Farklı Mod
1 -) Değerleri görmek için yıldız butonuna tıkla.
2 -) "-" ve "+" butonlarına tıklayarak farkı daha fazla hisset.
City Mode Chart

City Mode

Daha etkin bir gaz tepkisi sunar. Günlük sürüş için mükemmeldir. Müşterilerimizden birçoğu şehir modunun aracın fabrikadan çıkması gerektiği gibi hızlandırmasına olanak sağladığını söylüyor. *Trafikte sürmek için önerilen mod.

Aracınızın garantisini bozmaz mekaniğine zarar vermez!

Pedal Commander, titizlikle yapılan yüzlerce test sonucunda üstün performansını kanıtlamıştır. Bu kapsamlı test süreci, ona sektörde saygın sertifika ve ödüller kazandırarak yenilikçi tasarımı ve güvenilirliği nedeniyle takdir edilmesini sağlamıştır.

Aracını telefonundan gazla!

Eğer Pedal Commander’ı erişimi zor bir noktaya sabitlediyseniz veya cihaz üzerinden kontrol etmek istemiyorsanız, IOS ve Android için geliştirdiğimiz Pedal Commander uygulamasını indirebilir Bluetooth bağlantısını yaparak cihazınızı telefonunuzdan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz olarak App Store veya Google Play'den uygulamayı indirebilirsiniz.